SÖDER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SÖDER

SİNOP ÖĞRETMEN OKULLARI MEZUNLARI DERNEĞİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

üye listesinin güncellenmesi

2 posters
YazarMesaj
füsun mandıracı

füsun mandıracı

üye listesinin güncellenmesi Empty
MesajKonu: üye listesinin güncellenmesi   üye listesinin güncellenmesi EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 11:31 pm

değerli söder yöneticileri,bu yılki sinop buluşmasında engin beyle görüşüp üye olmak için gerekli şartları yerine getirmiştim.sanırım benim gibi buluşma sırasında üye olan başka arkadaşlarımız da vardır.üyeliğimiz gerçekleştiyse eğer ,üye listesinde adımı görmek beni çok mutlu edecek ve onurlandıracaktır.teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
sinopaol
Admin
sinopaol

MesajKonu: Geri: üye listesinin güncellenmesi   üye listesinin güncellenmesi EmptyCuma Kas. 06, 2009 10:21 pm

hatırlattığınız için bende teşekkür ederim. en kısa zamanda liste güncellenecek.
engin bayra
https://sinopaol.yetkin-forum.com
füsun mandıracı

füsun mandıracı

MesajKonu: Geri: üye listesinin güncellenmesi   üye listesinin güncellenmesi EmptyPaz Kas. 08, 2009 12:56 am

sinopaol demiş ki:
hatırlattığınız için bende teşekkür ederim. en kısa zamanda liste güncellenecek.
engin bayra
teşekkür ediyorum engin bey.

üye listesinin güncellenmesi
1 sayfadaki 1 sayfası